Mobilní rozhlas Veleň - Mírovice

31.03.2020

Vážení a milí občané,

v souvislosti se zlepšováním informovanosti (a také ke skutečnosti, že náš obecní rozhlas nefunguje dokonale a není ho slyšet v obci úplně všude...),

zavádíme od 1. dubna 2020 ve Veleni a v Mírovicích novou službu - MOBILNÍ ROZHLAS.

Nově Vás budeme informovat o dění v obci pomocí různých komunikačních kanálů.

Zaregistrujte se, vyplňte Vaše tel. číslo a e-mail (vyplňte jen nezbytně nutné, netřeba vyplňovat všechny údaje, v dnešní době - čím méně tím lépe :-).

Následně budete ZDARMA dostávat SMS zprávy, hlasové zprávy a e-maily o dění v obci - upozornění na odstávky energií, akce, pozvánky na kulturní události (až je zase budeme moci pořádat) a mnoho dalšího.

Je to jednoduché, rychlé, intuitivní a především efektivní ! Důležité informace z Veleně a Mírovic zdarma do vašeho telefonu, tabletu či počítače.

STAČÍ SE ZAREGISTROVAT

a) pomocí webového formuláře na velen.mobilnirozhlas.cz

b) po stažení aplikace Mobilní rozhlas, kterou nejdete pro telefony s Androidem i systémem iOS !
c)  vyplněním tištěného formuláře, který poté odevzdáte na obecním úřadě nebo vhodíte do schránky obecního úřadu (vedle vchodu do OÚ). Tento formulář dostanete do konce tohoto týdne do každého domu ve Veleni a v Mírovicích, budeme Vám ho rozvážet spolu s Dezinfekčním prostředkem Anti - COVID (lahvičku dostane každá domácnost v obci). Dezinfekci již máme, čekáme jen na doručení nádob pro občany. Prosíme občany, aby doručený papírový formulář využili pouze v případě, kdy si nebudou vědět rady s vyplněním webového formuláře (např. senioři). Děkujeme.

Služba je pro registrované zdarma !

Registrujte se na velen.mobilnirozhlas.cz