Noví občané Veleně pan Vodník a pan Šnek

Prázdninové novinky

Kromě „pana Vodníka“, který dohlíží na Mratínský potok v naší obci (u lávky naproti rybářským potřebám), se k nám do Veleně přistěhoval ještě „pan Šnek“. Bleskovou rychlostí se doplazil až na Šnečí kopec, jemuž daly název veleňské děti. A tak i tento kopec má svého patrona.

Oba naši noví obyvatelé mají už hodně kamarádů, takže se u nás dobře zabydleli. Až budete mít chuť a čas, můžete za šnekem zajít v rámci prázdninové procházky na návštěvu. Bude rád.

No a jinak jsme zahájili stavbu občanské vybavenosti v býv. statku, takže ani o prázdninách není nuda.

Těšíme se v sobotu 27. července na setkání na Obecním letním trhu na dvorku a odpoledne pak na fotbalovém hřišti, kde se budou moci děti vyřádit na obřích nafukovacích atrakcích. Užívejte léta a přejeme všem krásné prázdniny.