Veleňské PEKLO a NEBE, ROZSVÍCENÍ STROMU 2019

01.12.2019

V neděli odpoledne 1. 12. 2019 mohli malí hříšníci se svými rodiči navštívit veleňské peklo a nebe na obecním úřadě.

Po sestupu do pekla a vznesení se do nebe si děti mohly vyrobit dáreček a seznámit se s vánočními zvyky v nebeské dílně v sále.

V 18.30 hod.  jsme s anděly na chůdách společně rozsvítili strom na obecním dvorku.

Advent ve Veleni a v Mírovicích tímto zahájen !

Blahopřejeme dětem k odvaze, se kterou vstupovaly do pekla. Zaslouženě si poté užily nebeský klid a pohodu, které je čekaly ve veleňském nebi.

Všem dobrovolníkům (tj. bytostem pekelným i nebeským) moc děkujeme za to, že věnovali svůj čas a energii malým veleňákům a mírovákům.

Úkoly plnili s nasazením. Mají za to jistě připsán dobrý skutek u sv. Petra a kladné body u Lucifera :-).

Za zapůjčení pekelné páry děkujeme skupině Slza a Honzovi Vágnerovi.

Za výrobu váhy na hříchy (která se stala tímto veleňskou technickou památkou) děkujeme Kájovi Fuksovi.

Na fotky z PEKLA i NEBE se můžete podívat ZDE

Fotek jsou 4 strany !